GündemHaberMobilNasıl Yapılır?

Instagram’da Başkasının Hikayesini Paylaşma

Sosyal medyanın en etkin platformlarından bir tanesi olan instagram, işlevselliği ile birlikte kullanıcı memnuniyetini arttırmayı da başarıyor. Bu yazımızda sizlere instagram’da başkasının hikayesini nasıl paylaşabilirsiniz onu anlatacağız.

Hoşunuza giden bir hikayeyi sizler de kendi hesaplarınızda paylaşabilir ve etkileşim almasına yardımcı olabilirsiniz. Etiketlendiğiniz hikayelerin yanı sıra etiketlenmediğiniz hikayeleri de tek bir tık ile profillerinize ekleme şansına sahipsiniz.

Instagram’da Başkasının Hikayesini Paylaşma

  • Herhangi bir etiketleme durumu söz konusu ise eğer dm kutunuzu kontrol edebilirsiniz. Etiketlendiğiniz takdirde ilgili gönderi dm kutunuza düşecek ve sizler de bu gönderiyi kendi hikayenize ekleyebileceksiniz.
  • Hemen alt kısımda “Gönderiyi hikayene ekle” butonu yer alıyor ve bu butona tıkladığınız anda ekleme işlemi otomatik olarak yapılıyor ve arkadaşlarınız ile de paylaşma şansı elde ediyorsunuz.
  • Hikayeler, 24 saat profilde kalıyor ve etkileşim konusunda bir adım önde olduğunu da hatırlatmak isteriz. Sizler de daha fazla insana ulaşmak ve sesinizi daha dikkat çekici bir şekilde duyurmak isterseniz eğer bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Etiketlenmediğim Gönderileri Nasıl Paylaşabilirim?

  • Bunu doğrudan yapamayabilirsiniz ancak ekran görüntüsü alarak sizler de paylaşımda bulunabiliyorsunuz. Ekran görüntüsü aldıktan sonra hikayeyi normal bir görsel paylaşır gibi ekleyeceksiniz ve dilerseniz arkadaşınızı da etiketleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı